Kontakta oss

Östling Märksystem AB
Prästkragens väg 40
132 45  SALTSJÖBOO
Telefonväxel 08-514 90 510
info.se@ostling.com
order@ostling.com

Kontaktpersoner:

Rolf Östling – VD

 

Robert Larsson – Platschef
Försäljning, Tekniska Frågor, Laser, Nålprägling, Elektrolytetsning
robert@ostling.com

 

Daniel Jäderberg – Grafisk Design
Försäljning, Ateljé, Elektrolytetsning
daniel@ostling.com

 

Dag Holmsten – Laserspecialist
Försäljning, Laser, Specialmaskiner, Utbildning
dag@ostling.com

 

Christopher Holmström – Försäljning
Laser, Elektrolytetsning, Nålprägling, Specialmaskiner
christopher@ostling.com

 

Helen Martinson – Ekonomi
Ekonomifrågor
ekonomi@ostling.com

ÖSTLING i Världen

Tyskland

ÖSTLING Marking Systems GmbH
Brosshauser Straße 27
42697 Solingen Deutschland
Phone: +49 212 2696-0
Fax: +49 212 2696-199
Mail: info@ostling.com

Kina

OSTLING Shenzhen Ltd.
Room 606, Building 1
Zhongtai Electronic Science & Technology Park
Donghuan No. 1 Road, Longhua District
Shenzhen, 518000, P.R.China
广东省深圳市龙华新区东环一路中泰电子科技园1栋606室
Phone: +86-755-2533 1491
Fax: +86-755-8291 0651
Mail: info.cn@ostling.com
http://cn.ostling-markingsystems.com

USA

OSTLING Technologies Inc.
640 Lakeview Plaza Blvd Suite C
Worthington, OH 43085
United States of America
614-231-3559 office
614-436-4898 fax
Mail: sales@ostling-markingusa.com
www.ostling-markingusa.com

Sverige

ÖSTLING Märksystem AB
Prästkragens väg 40
S-13245 Saltsjö-Boo
SVERIGE
Phone: +46 851 4905-10
Fax: +46 851 4905-29
Mail: info.se@ostling.com
www.ostlingmarksystem.se

Storbritanien

OSTLING Etchmark Ltd.
Unit 5 Romford Road
Astonfields Industrial Estate
Stafford, ST16 3DZ
ENGLAND, United Kingdom
Phone: +44 1785 253143
Mail: etchmark@ostling.com
www.etchmark.co.uk

Singapore

OSTLING Marking Systems (SEA) Pte. Ltd.
101, Kitcherner Road #01-01
Jalan Besar Plaza, SGP-208511
Phone: +65 6298 8173
Fax: +65 6298 4486
Mail: info.sg@ostling.com
http://www.ostling-markingsystems.com

Kontakta Oss!
+46 8 514 90 510
+46 8 514 90 529
Senaste produktnyheterna
AIO

AIO – Din kompakta „All In One“ Laser